DİKOBASDER üyeleri iftar yemeğinde buluştu

DİKOBASDER üyeleri iftarda buluştu

Dijital Kopyalama ve Baskı Çözümleri İşletmeleri Derneği (DİKOBASDER) üyeleri, iftar buluşması düzenledi. Kandilli’deki Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleşen iftar davetine, derneğe üye yaklaşık 50 üye katıldı. Konuklara bir “Hoşgeldiniz” konuşması yapan DİKOBASDER Başkanı Nevzat Yüksel; “Ramazan ayının ilk haftasında iftar vesilesi ile bir araya gelmiş olmaktan son derece mutluyum. Birlik ve beraberliğimizin her şart altında sürmesi yegane dileğimdir” dedi.

NİSAN AYI TOPLANTISI YAPILDI…

İftar yemeği sonrasında derneğin nisan ayı toplantısına geçildi. Başkan Nevzat Yüksel’in konuklardan dernek ve sektör ile ilgili düşüncelerini paylaşmalarını istemesinin ardından, üyeler düşüncelerini aktararak karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Ortak düşünce, döviz kurlarının sektöre olumsuz yönde yaptığı etki oldu. Derneğin kurulması ve başarı ile yoluna devam ediyor olmasından dolayı da büyük memnuniyet duyduklarını belirten DİKOBASDER üyeleri, sektör olarak gelişmeye açık olduklarını ve gelişmeleri büyük bir dikkatle takip ettiklerini dile getirdiler.

YENİ ÜYELER TAKDİM EDİLDİ…

DİKOBASDER’in henüz bir yaşını bile doldurmamış olmasına rağmen Türkiye genelinden büyük ilgi olduğuna vurgu yapan Nevzat Yüksel, toplantı sonrasında derneğe yeni üye olan arkadaşlarının rozetlerini taktı.

Lütfen bizi takip edin ve beğenin: