Bugün ilk olarak geçici yönetim kurulu üyelerimizle ve dernek koordinatörü Ahmet Seyitoğlu ve sekreter Elvin Hanım ile yüz yüze ilk tanışma toplantımızı gerçekleştirdik. çok olumlu ve sıcak bir ortamda öncelikli yol haritasını çizdik ve dernek koordinatörümüz Ahmet bey siz değerli üyelerimizi yerinde ziyaret yaparak çalışmalarımıza başlayacağız. Yönetim Kurulunu temsile yetkili Dernek koordinatörü Ahmet Seyitoğlu ve Sekreter Elvin Köse hanfendiye dernek faliyet çalışmalarında başarılar diler. derneğimizin büyümesi adına çok katkı sağlayacağına inancım tamdır. Sektörümüzün meslek olarak kabul görmesi için grup içerisinden çalışma komitelerinde tecrübelerini paylaşacak , sektörün ve mesleğimizin adının konması gibi meslek anayasa kitapçığını hazırlamak zorundayız. bu sebeple bu konuda sizleri ziyarete gelecek dernek koordinatörüne veya direk bana özelden yazmalarını rica ederim. zaman birlikte olma zamanıdır. Pandemi ile sektörün nereye geldiğini hepimiz yaşıyoruz. Egolarımızı bir tarafa bırakıp aynı gemide olduğumuzu, ayakta kalma savaşını birlikte kurumsal yapıda nasıl çözebiliriz ,buna herkesin katkı vereceği inavasyon ile bunu başarabiliriz. Yönetim kurulu olarak hepinize teşekkür eder saygılar sunarım.

Nevzat YÜKSEL
DİKOBASDER Başkanı

Not:
1. internet sayfamızda üye formu online olarak faliyete girecektir.
2.Eleman ihtiyaçlarınız için internet sayfamızda her üye kendi personel talebini girerek direk kendisi mail yolu ile muhatap olacaktır.
3.malzeme ihtiyaçlarında toplu malzeme alımlarında kullanılmak üzere her üye firma kendi ihtiyaçlarını yazıp talep oluşturacaktır.
4.mevcut üyelerin envanterinde bulunan makina demirbaşların 2 elden satış için her üye seri ilan ile makina techizat ekleyebilecektir.

bu eklentiler taslak olarak sayfaya yüklenmiş olup çarşamba günü faliyete geçecektir.