Kadıköy Kaymakamı Muhittin Pamuk’un Kadıköy’ü ve Kadıköylüleri tanıma ziyaretleri sürüyor. Bunlardan birini de geçtiğimiz gün gerçekleştiren ve merkezi Kadıköy’de bulunan Dijital Kopyalama ve Baskı Çözümleri İşletmeleri Derneği (DİKOBASDER)’i ziyaret eden Kaymakam Pamuk, aynı zamanda yürüyerek Rasimpaşa Mahallesi’ni de gezdi.

İlk olarak Reşit Efendi Sokak üzerinde yer alan ve aynı zamanda derneğin merkezi konumunda olan Akar Copy Center’e gelen Kaymakam Muhittin Pamuk, burada DİKOBASDER Başkanı Nevzat Yüksel tarafından karşılandı. Daha sonra yürüyerek civardaki dijital kopyalama merkezlerini ziyaret eden Pamuk’un son ziyaret ettiği merkez ise Cemil Copy Center oldu. Burada aynı zamanda Kadıköy’ün yakın tarihi hakkında bilgi ve belge sahibi de olan merkezin kurucusu Cemil Görünmez’den bilgi alan Kaymakam Pamuk, “Son derece yararlı bir gezi oldu” açıklamasında bulundu.

Kadıköy Kaymakamı Muhittin Pamuk’un ziyaretine eşlik eden DİKOBADER üyeleri, şu isimlerden oluştu: Cemil Görünmez, Vural Altunkaynak, Kemal Polat, Murat Özkaldım, Nevzat Yüksel, Selim Sarıgül, Ahmet Alkan, Mustafa Öney ve Ergün Çinçinoğlu…
Kadıköy Kaymakamı Muhittin Pamuk’un Kadıköy gezisine, Kadıköy Life Dergisi de eşlik etti. Kaymakam Pamuk, daha önceleri bu ziyaretleri 31 Aralık 2022 tarihine kadar tamamlamayı hedeflemiş olmalarına rağmen mesai yoğunluğu nedeniyle bunun tamamlanamayacağı bilgisini paylaştı.

DİKOBASKER Başkanı Nevzat Yüksel, Kadıköy Kaymakamı Muhittin Pamuk ve DİKOBASDER Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Görünmez…

Lütfen bizi takip edin ve beğenin: