İST. TİCARET ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİ. 23 MAYIS 2022

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretlerimize devam ediyoruz.

Bu kapsam da randevu talebimize olumlu cevap veren İstanbul Ticaret Odası  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Nuray ULUTAŞ, Teknik Md.Yrd. Kerim AKYÜZ, Atölye Şefi Mustafa ŞEN  ve Matbaa Öğretmeni Abdi ÇETİNKAYA ile yapılan toplantıya Başkan Nevzat YÜKSEL ve Başkan Yrd. Melih Bedir ile birlikte katılmışlardır.

Toplantıda Dikobasder oluşumunu, varlığını , Sektördeki misyon ve vizyonlarımızı anlatarak profosyonel hizmet veren üyelerimizin imkan ve kabiliyetlerini anlatma fırsatı bulduk.

Yeni MESEM projesinden bahsederek MATBAA TEKNOLOJİSİ ALAN içinde açılan DİJİTAL BASKI DALI için kayıt alınacak öğrencilere ve  normal müfredatta eğitim gören Baskı öncesi ve Baskı sonrası öğrencilerinde işletmelerimizde staj yapabilecekleri anlatıldı ve ortak noktada birlikte hareket edebileceğimiz mutabık kalındı.

Çok olumlu geçen toplantıda birlikte Atölyeler gezildi, derslikte öğrencilerle kısa söyleşilerimiz oldu.

Okul yönetimine Dijital Kopyalama ve Baskı Çözümleri İşletmeleri olarak birlikte hareket etmelerinin sektöre çok faydalı olacağı, elimizden gelen işbirliklerine açık olduğumuzu söyledik ve toplantı sonlandırıldı. Tüm Okul Yönetimine sıcak misafirperliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Lütfen bizi takip edin ve beğenin: